Apie DAS Performance

DAS Performance siūlo platų automobilių dalių pasirinkimą.

Įmonė įkurta 2020 metais, tačiau jungia ilgametę patirtį automobilių sporte turinčius savo srities profesionalus, kurie klientui gali pasiūlyti kokybiškas bei įvairiausius pageidavimus atitinkančias prekes ir paslaugas. Sukaupta didesnė nei 10 metų darbo patirtis su aukščiausio lygio komandomis Lietuvoje, dalyvaujant tarptautinėse automobilių sporto varžybose leidžia pasidalinti šia patirtimi su klientais ir rasti optimaliausius sprendimo būdus renkantis detales ir paslaugas, kurios atitiktų kliento lūkesčius.

Nuolat ieškome patikimų partnerių, bei plečiame prekių asortimentą, kurį klientas gali matyti realiu laiku mūsų internetinėje svetainėje. Ilgametis bendradarbiavimas su partneriais leidžia užtikrinti trumpą prekių pristatymo laiką ir konkurencingas kainas rinkoje.

Savo klientams galime pasiūlyti įvairių automobilių sporto prekių gamintojų produkcijos nuo menkiausio varžtelio iki pilnai sukomplektuoto automobilio. Jeigu tinklapyje neradote Jums tinkamų prekių ar turite neeilinių norų ir jums reikia individualiai pritaikytų ir pagamintų detalių.? Ne bėda galime pasiūlyti prekių, kurios atitinka individualius kliento poreikius – apimančius individualią komponentų gamybą, tokių kaip variklio, stabdžių sistemos detalės, automobilio pakabos ar elektronikos elementai ir kita.

Taip pat esame patikimų ir ne vienerius metus esančių rinkoje profesionalų oficialūs atstovai Lietuvoje: Carbone Lorraine, Green Filters, Millers Oils, Nuke Performance, Piper Cams, Goodridge.

Das performance - Aukštos kokybės automobilių detalės

Esame oficialūs atstovai Lietuvoje:

Partneriai cl brakes
Partneriai green filters
Partneriai millers oils
Partneriai nuke performance
Partneriai piper cams
Partneriai goodridge

© 2024 DAS Performance. Visos teisės saugomos. | Sprendimas: Interplace

Shopping cart

0

No products in the cart.